Një ndër ikonat e Shkëndijës, Muharrem Dosti pjesëmarrës në organizimin e prezentimit të projektit të stadiumit të Tetovës

Autori

Autori

Portali Tetova

April 12, 2024, 11:04

Një ndër ikonat e Klubit Futbollistik Shkëndija, Muharrem Dosti ka konfirmuar se do të jetë pjesëmarrës në organizimin që Komuna e Tetovës me në krye Bilall Kasamin do të bëjë në prezentimin e projektit të stadiumit të Tetovës.

Dosti që pothuajse tërrë jetën ja kushtoi Shkëndijës dhe stadiumit nuk ka se si të mos i gëzohet kësaj nisme të të parit të qytetit duke e falënderuar atë publikisht për thirrjen që ky i fundit ja ka bërë.

Mos të harrojm, 12 prill në ora 17:00 komuna e Tetovës do të prezentojë projektin e stadiumit me muzikë, dhe me ndeshje reviale në mes veteranëve të klubit Shkëndija.

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA