Lulzim Selimi nga Tetova i bashkohet Lëvizjes BESA dhe frontit opozitar

Autori

Autori

Portali Tetova

March 13, 2024, 06:03

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami ka prezantuar një prurje të re në parti.

“Beteja konstante e tij është kauza për përmirësimin e jetës së qytetarit të Tetovës, si në aspektin socio-ekonomik, po ashtu edhe në aspektin arsimor. Bashkëorganizatorë, e kontribues i shumë protestave të ndodhura në qytetin e Tetovës. Duke filluar me protesta kundër ndotjes së ajrit, dhe duke vazhduar me pothujase çdo protestë që do t’i sillte dobi qytetit dhe qytetarëve tanë. Lulzim Selimi gjithashtu është autor i librit të quajtur “PARIMOLOGY”. Shkrimet e tij kan zënë vend nëpër revistat studentore, disa prej tyre madje kanë edhe çmime të fituara. Kolumnet e tij nëpër gazetat online, janë të karakterit senzibilzues.

Lulzimi është tash e gjashtë vite është anëtar i një shoqate humanitare që ndihmon qytetarët tanë në nevojë dhe studentët”, ka shkruar Kasami. (INA)

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA