cobani-mjeku-modele
“Çobanët po i merr Greqia, mjekët Gjermania, modelet Dubai”
Irfan-Drin Ahmeti
Para se të paketoni kuferin për Gurbet, mendoni Drinin si shembull të suksesit në Maqedoni
received_2470441966679708-750x430
Vrasja në Debresh të Gostivarit
Elezi emërohet drejtor në Institutin për Mjekësi Transfuzive në Shkup
Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!
Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës
izetmexhitilajm-696x473
Mexhiti: Kalojmë në veprim kundër kumarit!

Trend 24h

Screenshot-14-23
1
Kritikat nuk e ndalin Shyhrete Behlulin, kjo është lëvizja e radhës
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
2
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
drin-ahmeti-780x439
3
MPB dorëzon kallëzim penal ndaj Drin Ahmetit dhe disa personave tjerë
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
4
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
Plazhi-ne-Fier
5
Tjetër vdekje në plazh, 60-vjeçari humbi jetën pasi pësoi infarkt në Fier
bilall-kasami-1
6
Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!
adnanaziziiii-696x475
7
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
IMG_3235
8
Elezi emërohet drejtor në Institutin për Mjekësi Transfuzive në Shkup
billi-696x455
9
Kasami: BDI 20 vjet nuk e bëri decentralizimin, po harxhojnë paratë që fituan derisa ishin në pushtet
451476208_1209928670445487_6391712605010763637_n-780x470
10
Situata nëpër burgje – Dalin në pah kushtet mizore dhe skandalet
dj-lind
DJ LINDI po bën namin- erdhi me qetësi dhe po hyn në legjendë!
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Sport

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol

Magazina

Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
Screenshot-14-23
Kritikat nuk e ndalin Shyhrete Behlulin, kjo është lëvizja e radhës
collage-2-6-780x439-1-600x360-1
Rivale në Big Brother, Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë
collage-4-6-780x439-1-696x392
Ghetto Geasy dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti me këngë të re
Screenshot-6-18
Vajza e Blendi Fevziut diplomohet në Universitetin e Londrës dhe gazetari s’mund ta fshihte krenarinë
maxresdefault-1-1
Mahmut Ferati tregon kush i doli prej zemre
IMG_2341
Stresi pjesë e BBVK3? Reperi: ‘Kam marrë ftesë nga produksioni…’
-1200-630-arta-kabashi-726348369854740484565-696x3921-1-1709194693
Arta Kabashi tregon se çfarë i ka ndodhur pas ”BBV”: M’i ka ndezur …

Ekonomi

Diber-Restorant
Pas tridhjetë viteve në mërgim, Valon Maqellara kthehet në Dibër dhe hapi restorantin më të mirë në Maqedoni me specialitete italiane!
Vetura-tregu
Kostoja të mirëmbajtjes së veturave: Cilat janë markat më të shtrenjta dhe më të lira?
denar
Milioneri më i ri në Maqedoni është 9-vjeçar, më i moshuari 97-vjeçar
received_871315771069596
Platforma për Investime në Komunitet, mbështetur nga Albiz financuar nga BE

Tech - Auto

Shkolla Digjitale
Shkolla Digjitale ka shkëlqyer në garat prestigjioze të teknologjisë në të gjithë rajonin
WhatsApp
“Whatsapp” ka prezantuar një opsion për kërkim më të lehtë të bisedave
IMG_6561
TikTok me aplikacion të ri për postimin e fotove
IMG_6032
Golf shënon 50 vjetorin e prodhimit

Diaspora

Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
Emin Azemi-shqiptaret zvicer
Pse deri më tash Ministria e arsimit nuk ka dërguar asnjë mësues shqiptarë në Zvicër
Swiss Franc As Swiss National Bank Says Currency Overvalued
Sa është paga mesatare në Zvicër dhe si dallon nëpër kantone
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
ceren ismet shehu
Ismeti, “i çmenduri”, i Cerenit
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
smoking
Studimi: Lënia e duhanit ul në mënyrë drastike rrezikun e kancerit në çdo moshë
7 marsi
Bëhu ç'të duash, vetëm mësuese mos u bëj!
IMG_3905
Muaji i shenjtë i Ramazanit po afron, ja kur fillon agjërimi për myslimanët!
Blerim Destani-Noizy
Detajet e filmit të Blerim Destanit dhe Noizy-t, pjesëmarrës edhe Loredana e Blendi Fevziu
truri
Si ta kuptoni nëse keni tepricë hekuri – çfarë i ndodh trurit dhe organizmit

Delve into the realm of sophisticated allure with our exceptional Best Replica Watches, a harmonious fusion of traditional design and contemporary innovation. Uncover the zenith of accuracy with our elaborate Rolex Submariner Replica, the epitome of fine craftsmanship. Commemorate the essence of perpetual elegance with our distinguished replica watches, a paradigm of watchmaking excellence.

Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës

DIASPORA