Vetura-tregu
Kostoja të mirëmbajtjes së veturave: Cilat janë markat më të shtrenjta dhe më të lira?
Diber-Restorant
Pas tridhjetë viteve në mërgim, Valon Maqellara kthehet në Dibër dhe hapi restorantin më të mirë në Maqedoni me specialitete italiane!
Vetura-tregu
Kostoja të mirëmbajtjes së veturave: Cilat janë markat më të shtrenjta dhe më të lira?
denar
Milioneri më i ri në Maqedoni është 9-vjeçar, më i moshuari 97-vjeçar
received_871315771069596
Platforma për Investime në Komunitet, mbështetur nga Albiz financuar nga BE
pellumb-gurra1-1130x635
Tetovari Pëllumb Gurra dizajnoi interierin e Rolls-Royce: Mjaft krenar dhe i emocionuar për këtë arritje
punetoret-800x445
Maqedonia e Veriut do të importojë fuqi punëtore
pare-euro
Skandaloze/Në buxhetin e Ministrisë së Ekologjisë nuk janë paguar 153 milionë euro taksa për licencat
buka-market
“Karteli i furrave të Shkupit” Bektesi beson se 4-5 kompani e përcaktojnë çmimin e bukës
euro
Inflacioni ulë pagat minimale në shumë në vende të BE
prishtina-mall
Hapja e madhe e Prishtina Mall rrit aktivitetin ekonomik dhe sjell turma të mëdha në Kosovë

Trend

...
AGELER-MK-750x430
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
arben-taravari
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
kutura-bashkimi-780x470
Reshjet e rrëmbyeshme, dëme të shumta në Tetovë
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
nafta-780x439-2-696x392
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
IMG-20240624-WA0016
Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane Orhan Murtezani nga koalicioni

DIASPORA