Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?

Trend

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
wefqegqe
Kasami për BDI-në: Kur bie nga Liga e Kampionëve, s’mund të kërkosh të luash në ligë lokale
ergregergr
Korridori 8, Kasami thotë se Grubi dhe Rustemi kanë bërë vepra për të cilat ndoshta do të duhet të përgjigjen
4C54090F-B29E-4CCD-A637-B4801C92F4EC-696x412
Kallëzim penal ndaj 12 personave për keqpërdorim të kartelave bankare
ewrfgerge
Iu shtrenjtohet rruga mërgimtarëve që vijnë në Maqedoni nga Serbia
CB976C8C-8C0E-4D60-955D-56D573A5B8AA-696x409
Shpëtohen tre të rinj në Gërçec të Shkupit, mbetën të bllokuar pasi hidrocentralet rritën nivelin e lumit Treska

DIASPORA