Franga
20 vjeçari shqiptar mashtron dy homoseksualë në Zvicër, ua vodhi 1.2 milion
Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
Emin Azemi-shqiptaret zvicer
Pse deri më tash Ministria e arsimit nuk ka dërguar asnjë mësues shqiptarë në Zvicër
Swiss Franc As Swiss National Bank Says Currency Overvalued
Sa është paga mesatare në Zvicër dhe si dallon nëpër kantone
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
IMG_4007
Sulm me thikë në një shkollë gjermane, plagosen 5 nxënës
Burek King1
“Burek King” i dy kërçovarëve në Zvicër, “në luftë” me kolosin “Burger King
Zvicer-shqiperi
Mediumi zviceran: 285 mijë njerëz në Zvicër flasin shqip në shtëpi
Blerim Destani-Noizy
Detajet e filmit të Blerim Destanit dhe Noizy-t, pjesëmarrës edhe Loredana e Blendi Fevziu
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
pellumb-gurra1-1130x635
Tetovari Pëllumb Gurra dizajnoi interierin e Rolls-Royce: Mjaft krenar dhe i emocionuar për këtë arritje

Trend

...
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
punetor-780x439-1
Mbi 6 mijë punëtorë nga Maqedonia kanë marrë leje për punë në Slloveni në vitin 2023
C421C5F4-55A9-4B77-AA82-8E7D605DC737
Aksident në Selanik, ndërron jetë një shtetase e RMV-së
IMG_0790
Ky është tetovari me dy fakultete të kryera në Danimarkë
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
Screenshot_21-1
Shpëtohen dy pushueset nga Kosova në plazhin e Shëngjinit

DIASPORA