cobani-mjeku-modele
“Çobanët po i merr Greqia, mjekët Gjermania, modelet Dubai”
cobani-mjeku-modele
“Çobanët po i merr Greqia, mjekët Gjermania, modelet Dubai”
Irfan-Drin Ahmeti
Para se të paketoni kuferin për Gurbet, mendoni Drinin si shembull të suksesit në Maqedoni
policia-uniforma
A u bënë uniformat e policisë në tri gjuhë?!
rama-kurti
Kur ta ktheva Kosovë shpinën
rama-kurti
Nuk ka nevojë Albini për Kosovën, por shqiptarët për Kurtin
albert
KRIMI DHE HAJDUTERIA
Dikur i iknin varfërisë, sot krimit dhe hajdutërisë!
xhevdet
Shkruan: Albion Memeti
Shkëlqimi dhe rënia e deputetëve të zëshëm të ASH-së
presheva
Autor: Gurakuç Kuçi*
Të drejtat e pakicave në Serbi: Korniza ligjore për themelimin e asociacioneve
kim_mehmeti
Nga Kim Mehmeti
Në Shqipëri më të shpeshta janë vrasjet se dasmat

Trend

...
AIROPORT2-1392x928
“Ikja e trurit” nga Maqedonia e Veriut kushton qindra milionë euro
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
IMG_1778
Daut Memishi dhe Amet Ziberi, kuadro të Lëvizjes BESA nga Tearca emërohen drejtorë
449740679_897303709081393_1836969969183517515_n
Garip Kaba në postin e zëvendësdrejtorit të Doganave të RMV-së
fewffwfew
Shkoi me biçikletë, Qamuran Hirda kthehet nga Meka: Udhëtimi më i gjatë dhe më i ëmbël, fal Zotit ia arrita qëllimit
auto_Screenshot_2024-06-24_1010341719216643
Tetovë/ Dëmet nga shiu, përfundon afati për dorëzimin e dokumentacionit

DIASPORA