...
scottgalloway_2017s-embed
Profesori i njohur amerikan ndez debat në rrjet: Mos rrini kurrë në shtëpi!
Apple-1
Produktet e Apple që priten të vijnë gjatë vitit 2023
tiktok-730x410-1
Këto janë vendet që kanë ndaluar TikTok-un
chat-gpt
Gazeta zvicerane shkruan për shqiptaren që e zbuloi ChatGPT
mark
Pronari i Facebook-ut do t’i largojë nga puna 10,000 punonjës
230313022.2_xl-780x439-1
Nokia rikthehet në “botën” e modeleve kryesore të telefonave me modelin e ri Magic Max
kufjet-wireless-te-apple-jane-te-pariparueshme_5c9e57f3ee72f
Apple pritet të krijojë AirPods që monitorojnë shëndetin
tiktok-730x410-1
Belgjika u ndalon TikTok-un zyrtarëve publikë
samsung
Samsung punëson ish-ekzekutivin e TSMC-s

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA