Deputeti i vetëm i PDE-së, Bastri Bajrami do të...

Deputeti i vetëm i PDE-së, Bastri Bajrami do të votojë shkarkimin e ministrave Mexhiti dhe Aliu

Autori

Autori

Portali Tetova

February 9, 2024, 09:02

Kryetari i Partisë Demokratike Evropiane, Arjanit Hoxha, ka bërë të ditur se deputeti i tyre, Bastri Bajrami, do të jetë nesër prezent në Kuvend dhe do të votojë shkarkimin e ministrave që mbështesin Taravarin në ASH dhe po ashtu do të votojë emërimin e ministrave të rinj të ASH-së që mbështesin Selën.

“Këshilli Drejtues i Partisë Demokratike Evropiane miratoi vendimin për te votuar shkarkimin e ministrave te propozuar nga Kryeministri dhe emërimin e ministrave te rinj.”- shkruan Hoxha.

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
IMG_3956
Filloi vazhdimi i punëve në ndërtimin e Xhamisë në Tophane të Shkupit
IMG_3953
Gordana Siljanovska Davkova sërish dëshiron të jetë kandidate për president të shtetit nga radhët e VMRO-së
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)

DIASPORA