Grabitje me armë në Kumanovë, i’a prenë rrugën me makinë dhe i marrin çantën me para

Autori

Autori

Portali Tetova

March 15, 2024, 10:03

Një grabitje e rëndë ka ndodhur sonte në një nga lagjet e Kumanovës, me ç’rast është vjedhur një shumë e madhe parash, raporton portali Kumanovonews.

Sipas policisë së Kumanovës, sonte në ora 20:20 është raportuar se në rrugën “Done Bozhinov” në Kumanovë, një xhip “Range Rover” me targa të Shkupit ka goditur automjetin “Pasat” me targa të Kumanovës që drejtohej nga S.S.(63) nga Kumanova. Më pas personat nga Range Roveri kanë qëlluar në drejtim të drejtuesit të mjetit të pasagjerëve “Pasat” dhe i kanë marrë një çantë me para”.

Më tej thuhet se grabitësit i kanë vënë flakën mjetit të pasagjerëve “Range Rover”, pranë mbikalimit pranë hotel “Satelit” dhe janë larguar me një mjet tjetër.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, policia dhe ambulanca.

Banorët e shqetësuar nga shtëpitë aty pranë thonë se i gjithë operacioni dukej si film.(INA)

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President

DIASPORA