Neziri: Punimet në rrugën Dobrosht - Nerasht, n...

Neziri: Punimet në rrugën Dobrosht – Nerasht, nevojitet vendimi i Këshillit të Komunës për planin aksional (VIDEO)

February 13, 2024, 11:02

Kryetari i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri flet për rëndësinë e qarkores për banorët e komunës së Tearcës, si dhe për fillimin e punimeve për rrugën Dobrosht-Nerasht!

Kryetari i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri në një prononcim për portalin Tetova1 ka thënë se komuna shumë shpejtë do të fillojë me rikonstruimin e rrugës Dobrosht – Nerasht. “Ne në seancën e parë të këshillit të komunës kemi vënë si pikë e parë të rendit të ditës rrugën Dobrosht – Nerasht dhe i kemi fokusuar të gjitha resurset tona në këtë drejtim” ka deklaruar Neziri.

Megjithatë i pyetur se kur do të fillon dhe do mbaron ky projekt, Neziri nuk ka mundur të jap një kohë të caktuar pasi siç tha ai duhet edhe një vendim i këshilit të Komunës së Tearcës që do të përcaktoj planin aksional për realizimin e këtij projekti.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA