Snopçe thotë se Taravari nuk do të shkojë nesër...

Snopçe thotë se Taravari nuk do të shkojë nesër në Kuvendin Qendror

Autori

Autori

Portali Tetova

February 9, 2024, 02:02

Deputeti i Aleancës për Shqiptarës, përkrahës i grupit të Taravarit sot theksoi se ska nevojë që Taravari të paraqitet nesër, përkrahjen e tij e tregoi në Kumanovë.

“Nuk ka pse të paraqitet nesër Taravari ai u paraqet dje dhe tregoi se ka përkrahja absolute. Ne do të shkonim nesër me ato 86 delegatë të cilët janë pas Taravarit, meqenëse ato e dinë se se kjo është ashtu, se Taravari ka përkrahje absolute nga Kuvendi Qendror dhe kryesia i bënë puç nën dirigjimin e Artan Grubit, për të pamundësuar shkuarjen atje”, tha Snopçe.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA