Aksident i rëndë në Strazhë, një person humb jetën dhe tre të lënduar

Autori

Autori

Portali Tetova

February 14, 2024, 06:02

Një person ka humbur jetën dhe tre janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur rreth mesditës në rrugën kryesore Gostivar-Kërçovë te qafa e Strazhës.

Sipas SPB Tetovë, rreth orës 12 është raportuar se në rrugën kryesore një veturë tip “Volkswagen Sharan” me targa të Ohrit ka goditur automjetin e parkuar “Reno” me targa të Shkupit, në pronësi të NP “Rrugët e Maqedonisë”.

Shoferi i “Volkswagen Shara ” B.N. (49) nga Ohri ka ndërruar jetë në vend, ndërsa janë lënduar tre persona shtetas të huaj nga Anglia dhe Surinami (Amerika e Jugut). Të lënduarit shumë shpejt janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”.

Në vendin e aksidentit ka dalë prokurori publik dhe një ekip nga Sektori i Punëve të Brendshme të Gostivarit janë duke kryer hetime.Pa Censurë

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA