bbv - 1
Zhaklin pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e përdhunuar
dj-lind
DJ LINDI po bën namin- erdhi me qetësi dhe po hyn në legjendë!
uji-nxeht
Për shkak të vapës, moderatori austriak lag veten në transmetim direkt (video)
Ahengu Band-Besir Ismaili
Besir Ismaili & Ahengu Band po vijn me hitin më të ri “Mos thuaj jo” (video)
David Lochridge - OceanGate
“Do të vrasë veten e të tjerët,” del email-i i ish-punonjësit të OceanGate: Si i paralajmëroi kolegët për rrezikun e Titanit
kali-gazetari
Gazetari shqiptar bie nga kali (video)
luiz ejlli
Menaxheri i klubeve të natës: Luiz Ejlli kërkoi 30 mijë euro për të kënduar!
Suleman Dawood
Historia e dhimbshme: Sulemani hipi në nëndetëse që ta bënte të lumtur të atin
bbv - 1
Zhaklin pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e përdhunuar
scottgalloway_2017s-embed
Profesori i njohur amerikan ndez debat në rrjet: Mos rrini kurrë në shtëpi!
noizy-60
Digjet vetura e nënës së Noizyt, ia bëjnë shkrumb e hi edhe dy lokale tjera

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA