Gazetari Suat Saqipi me porosi për Ali Ahmetin

Autori

Autori

Portali Tetova

March 19, 2024, 08:03

Gazetari nga Shkupi ka një porosi për liderin e BDI-së, Ali Ahmetin për fushatën e BDI-së, informon portali “tetova1”.
“Fushata e BDI-së e cila po trumpetohet nga eksponentët e sajë,herë pas herë,për gjoja ndikimet Ruse brenda taborit opozitar tanimë po bëhet sa e bezdisëshëme po aq edhe neveritëse !

I nderuar lider i bdi-së Ali Ahmeti nëse vërtet keni një informacion për një rrezik të tillë në një situatë kur kryeministri teknik i vendit është figura yte atëherë pse nuk i njoftoni autoritetet e NATO-n dhe BE ?!

Republika e Maqedonisë së Veriut është anëtare e plotfuqishme e NATO-së dhe në rast të një ndërhyrje të tillē atëhere preket direkt NATO apo shkurt dhe shqip preket AMERIKA !”, ka shkruar Ali Ahmeti. /tetova1/

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
taravari-3
Taravari: Nuk jam takuar me Ahmetin mbrëmë, vazhdojmë me punë drejt ndryshimi!
FB_IMG_1714042283823-720x430
Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!

DIASPORA