Grubi porosi Mexhitit: Boll e pate, sa fshin postime, pastro Çairin që e ke bë pis!

Autori

Autori

Portali Tetova

March 30, 2024, 11:03

Zëvendëskryeministri Artan Grubi përmes një postimi në rrjetet sociale i ka replikuar kreut të Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti, cili ka pasur disa mandate si kryetar komune në Çair.

Grubi ka kërkuar nga Mexhiti të pastrojë Çairin nga mbeturinat markica për ndërtesa në çdo park të Çairit, po edhe për 30 ndërtesat masive ilegale.

Në postimin e tij, Grubi i ka përmendur Mexhitit edhe bastoret dhe kazinotë raporton indeks.mk

Në fund Grubi i ka thënë Mexhitit, “Boll e pate”, mos mashtro siç na ke mashtru 23 vjet me rradhë!

Reagimi i plotë:

Sa fshin postime raciste dhe implikon Kosovën qyqarisht, më mirë çu fshije Çairin se nuk ka 1 centimetër katror teritor pa bërllog e fshij qato markica për ndërtesa në çdo park të Çairit, e fshij ato mbi 30 ndërtesa tua masive ilegale që po na ngulfasin, e fshij ato bastoret e kazinot tua në Çair bashkë më ortakun tënd, e mos mashtro siç na ke mashtru 23 vjet me rradhë! Boll e pate! – ka shkruar Grubi. /indeks.mk

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
FB_IMG_1714042283823-720x430
Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!

DIASPORA