Rrihen baballarët ndërmjet vete për shkak të djemve në një shkollë të mesme në Tetovë

Autori

Autori

Portali Tetova

March 20, 2024, 12:03

Dyzet e pesë vjeçari F.A. nga Reçica e Madhe e Tetovës, dje (19-mars) në orën 13:30 në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 11:30 pranë një shkolle të mesme të Tetovës, në të cilën mësonte djali i tij i mitur është sulmuar fizikisht nga personi I.A. përndryshe baba i një shokut të klasës së tij.

Sipas raportit, ai kishte pasur më parë keqkuptime verbale me djalin e sulmuesit dhe i njëjti e ishte kërcënuar atë me një mjet të mprehtë. Janë ndërmarrë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
FB_IMG_1714042283823-720x430
Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!

DIASPORA