Shqiptari që humbi jetën në aksidentin tragjik e kishte pasion shpejtësinë, video në TikTok me 280km/h

Autori

Autori

Portali Tetova

March 18, 2024, 12:03

Marin Kola, është një prej shqiptarëve që humbi jetën në aksidentin tragjik të ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Via Casilina, Itali.

23-vjeçari po udhëtonte bashkë me 3 shqiptarë të tjerë, kur makina e tyre e vjedhur doli nga rruga, u përplas me një pemë dhe shpërtheu në flakë. Makina me të cilën lëviznin shqiptarët ishte e vjedhur dhe shkak për aksidentin dyshohet se është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Dëshmitarët e aksidentit thanë se makina e të rinjve ishte si raketë dhe lëvizte me shpejtë mbi 200 km/h. Dhe ky pasion i të rinjve shqiptarë për shpejtësinë, vërtetohet edhe nga videot e tyre në rrjetet sociale.

Marin Kola, në disa video të publikuara në rrjetin social ‘TikTok’ ka treguar pasionin e tij për shpejtësinë. Në këto video, ai shfaqet, në automjete që lëvizin me shpejtësi mbi 270km/h, por edhe me manovra të rrezikshme, duke u bërë burim aksidenti.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero

DIASPORA