Kjo është komplet lista e kandidatëve për deputetë të LSDM-së

Autori

Autori

Portali Tetova

March 23, 2024, 11:03

Bordi ekzekutiv i LSDM-së i konfirmoi listat e deputetëve në mbledhjen e mbrëmshme në Shkup.

Në mbledhjen e sotme të Bordit Qendror, listat duhet të konfirmohen dhe t’i propozohen kongresit të partisë.

Klan Macedonia prezanton të gjithë kandidatët për deputetë të LSDM-së:

Zona e 1 zgjedhore

 1. Dimitar Kovaçevski
 2. Monika Zajkova
 3. Daniela Nikolova
 4. Bojan Mariçiq
 5. Milena Stevanoviq
 6. Maja Moraçanin
 7. Darko Kaevski
 8. Lubica Jançeva
 9. Lupço Farmakovski
 10. Andrej Lozanovski
 11. Sampa Baçevac
 12. Gjoko Trajçevski
 13. Naçe Nasev
 14. Elizaeta Nichovska
 15. Daniela Nastova Pistolova
 16. Ferris Ali
 17. Diana Jovanoska
 18. Verica Miloshevska
 19. Marijana Stojanovska
 20. Gordan Shutarov

Zona e 2 zgjedhore

 1. Oliver Spasovski
 2. Fatmir Bytyqi
 3. Shanela Shkrelj
 4. Martin Kostovski
 5. Marko Mihailovski
 6. OO Gazi Baba
 7. OO Shuto Orizari
 8. Kumanovare
 9. Partia Serbe
 10. Mickey Milkovski
 11. Vlatko Cibro
 12. Ivan Markovski
 13. Koalicioni POEN
 14. Rosalia Angelovska
 15. Dragana Kocevska
 16. Jovana Nedelkovska
 17. Danka Shishovska Krstevska
 18. Suze Velkovska Radevska
 19. OO Haraçinë
 20. Marigona Islami

Zona e 3 zgjedhore

 1. Sanja Lukarevska
 2. Lupço Nikolovski
 3. Goran Misovski
 4. Blagoj Boçvarski
 5. Ljupço Balkoski
 6. Dushanka Georgieva Trpevska
 7. Zoran Arsovski
 8. Partia e pensionistëve
 9. Sandra Pijalkovska
 10. Maria Manasieva
 11. Dragan Manevski
 12. Slavica Furnadziska
 13. Nikole Biljana Eftimova
 14. Borçe Stojçevski
 15. Muhammed Kadriov
 16. Katerina Kovaçevska
 17. Mak.Kamenica
 18. Dalibor Atanasov
 19. Ivana Gjorgjievska
 20. Jana Jovanovska

Zona e 4 zgjedhore

 1. Venko Filipçe
 2. Jovana Trenchevska
 3. Mile Talevski
 4. Sonia Mirakovska
 5. Borçe Cvetkov
 6. Daniela Koleva
 7. OO Gjevgjeli
 8. Lolita Ristova
 9. PLD Gjevgjeli
 10. Simona Cvetanovski
 11. Teodora Karakasheva
 12. Trajçe Milkov
 13. Kathy Stevanindzia
 14. Julia Ivanova
 15. Antonio Mitsakoski
 16. Naumçe Smilevski
 17. Kristina Tançeva
 18. Serhan Nanushev
 19. Pavle Vogev
 20. Ilia Zeroski

Zona e 5 zgjedhore

 1. Jovan Mitreski
 2. Bisera Kostadinovska
 3. Mitko Trajchuleski
 4. Bobi Mojsoski
 5. Enes Ibrahim
 6. Jaklina Lazarevska
 7. Biljana Gosharevska
 8. Metodia Ilievski
 9. Hari Muharrem
 10. Katerina Minoska
 11. Adnan Jaferoski
 12. Aleksandër Poposki
 13. Jasmina Alexioska
 14. Ilçe Trençevski
 15. Stefan Radinoski
 16. Ivana Stavreska
 17. Omer Muratoski
 18. Michela Spiroska
 19. Sadaim Azizoski
 20. Verica Janeska

Zona e 6 zgjedhore

 1. Slavjanka Petroska
 2. Agron Demiri
 3. Ema Neshkovska
 4. Andriana Tomovka
 5. Daniel Antoski
 6. Goce Andrievski
 7. Karolina Maksimovska
 8. Natasha Stojçevska
 9. Vojçe Isakoski
 10. Vukosava Angelkoska
 11. Igor Veljanovski
 12. Filip Petrushevski
 13. Oliver Blazhevski
 14. Darko Bogatinoski
 15. Andriana Avramoska
 16. Daniel Jovanovski
 17. Radica Andonovska
 18. Angela Blazevska
 19. Venesa Duçeska Vasileska
  20.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit

DIASPORA