Ndërroi jetë në moshë të re hoxha nga Nigishtan...

Ndërroi jetë në moshë të re hoxha nga Nigishtani i Shkupit

Autori

Autori

Portali Tetova

February 13, 2024, 05:02

Lajmin e ka bë të ditur faqja e fshatit Ngishtan në Facebook.

“Inna Lillahi va inna ilaihi raxhi’un.

“Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi”

Na mërzite shumë shoku jonë Berat ef.Bajrami.

Ju informojmë se sot papritmas ndërroi jetë bashkëfshatari jonë, shoku jonë Berat ef.Bajrami.
Lutemi të gjithë bashkë që i Madhi Zot ta Fali, Mëshiroje dhe ta bëj nga banorët e Xhenetit të përjetshem. Amin.🤲
Ngushëllime më të sinqerta familjarëve”, thuhet në njoftimin .
Për kohën e varrimit do të ju njoftojm!

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar

DIASPORA