728 x 94

Taravari dhe Kasami takojnë akademikët dhe intelektualët

Autori

Autori

Portali Tetova

March 26, 2024, 05:03

Kandidati për President nga opozita shqiptare, Arben Taravari dhe kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami kanë takuar akademikë, pedagogë dhe intelektual ku kanë diskutuar situatën politike në vend.

Para tyre është prezantuar edhe koncepti politik që përfaqëson kandidati për president, Arben Taravari.

“Së bashku me kandidatin për president, Arben Taravari në një panel të hapur me intelektual, akademik dhe me Shoqatën e Pedagogëve diskutuam për aktualitetin politik në vend dhe sfidat e kombit shqiptar në RMV. Vizioni politik i z.Taravari është i rëndësishëm dhe domethënës për vendin tonë. Falënderoj gjithë pjesëmarrësit për kontributin dhe temat e shtjelluara gjatë debatit!”, ka theksur kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
sedat sulejmani
Sedat Sulejmani thumbon keq 'Frontin Evropian'
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos

DIASPORA