Taravari: BDI frikën e ndjen tani kur u bashkua Tetova dhe Gostivari, por edhe Çairi

Autori

Autori

Portali Tetova

March 31, 2024, 12:03

Kandidati për president nga radhët e opozitës shqiptare VLEN, sonte gjtë hapjes së shtabit zgjedhor në Strugë, tha se BDI frikën më të madhe e ndjen e ndjen tani kur u bashkua Tetova dhe Gostivari, por edhe Çairi, njofton SHENJA.

“BDI frikën më të madhe e kanë nga bashkimi i Tetovës dhe Gostivarit. Dy komunat më të mëdha shqiptare por këtu është edhe Çairi. Kjo VLEN metastazon të gjithë edhe në Kërçovë edhe në Strugë edhe në Kumanovë e Likovë. Dhe besoni frika e tyre ndjehet, shihet, është e qartë, mund ta sheh çdokush. Pse? Se hera e ndodhë që ndodh që z. Ali Ahmeti ta ketë vetëm një kundërshtar dhe ky t’i mbledh të gjitha ato që i kontrollon”, u shpreh Taravari. /SHENJA/

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
gashi
Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët
IMG_7523
Bilall Kasami pyet Ali Ahmetin: Ku ishe kur u vranë komandantët Teli, Hoxha, e Shqiponja?!
Bilall Kasami
Kasami: Ali pse nuk e kërcënove Gruevskin kur u vra Harun Aliu, kur ndodhi Monstra, Kumanova…
Ali Ahmeti - UCK
Ahmeti: Po të mos ishte UÇK-ja, nuk do të ekzistonte Maqedonia
IMG_7507
Ahmeti për deklaratën ndaj Mickoskit: Është çuar kundër shqiptarëve, “katundi që shihet nuk do kallauz”
IMG_7504
Adem Ramadani - Shkurte Fejzës: Neve na ruan Allahu i MADH e jo Aleksandri i Madh

DIASPORA