Taravari
Taravari: Ashtu siç e parashikuam, VMRO do t’i votojë ndryshimet kushtetuese
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
ahmeti-mexhiti-bexheti-696x392-1
Blerim Bexheti kundër Izet Mexhitit
Taravari
Taravari: Ashtu siç e parashikuam, VMRO do t’i votojë ndryshimet kushtetuese
kasami11
Kasami: Po punojmë ta dërgojmë Ali Ahmetin në shtëpi!
bankomati-cair
Çair: Tentojn ta vjedhin bankomatin, ia vendosin flakën
Mahinur Ozdemir
Kush është Mahinur Özdemir, e vetmja grua në qeverinë Erdogan
martesa
Të dhënat zyrtare flasim
Bie numri i martesave dhe divorceve në Maqedoni
real
Sonte zhvillohet ndeshja e madhe e Ligës së Kampionëve, Real Madrid – Manchester City
FC-Struga
Skuadrat shqiptare dominojnë futbollin në Maqedoni
luujo-1130x635-1
Noizy e fton Luizin të performojnë së bashku “JM2”, thotë se fituesi i BBVA ka merita për suksesin e hitit

Trend

...
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA