IMG_8023
Azizi: BDI përmes policisë kërcënon qytetarët
IMG_8671
Zjarri në spitalin modular në Tetovë/ Rasti kthehet në rigjykim – familjarët, para drejtësisë nuk janë fajtorët e vërtetë!
IMG_8023
Azizi: BDI përmes policisë kërcënon qytetarët
IMG_8015
Menduh Thaçi: Skënderbeu me u ngjall VLEN-i nuk hyn në qeveri!
IMG_7635
Këto janë rezultatet deri tani: Bujar Osmani prin me 23,480 vota ndaj Arben Taravarit
IMG_7641
BDI feston në Reçicë të Vogël
TOSHKOVSKI-730x430
Toshkovski: Gjendja e sigurisë në ditën e zgjedhjeve është stabile
IMG_6559
24 prilli dhe 8 maji – ditë jo pune për të gjithë qytetarët
87E99951-8543-4730-91E9-B8CE3D646D5E-1024x683
Kasami: Nuk e harrojmë Manastirin
Njesia 6 - Mars
Anketa e IPIS: VLEN kalon BDI-në në zonën e 6-të, rritje 5 % krahasuar me muajin shkurt
IMG_6253
Shkupi dhe Tetova, pritet të jenë epiqendra të garës zgjedhore

Trend

...
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9194
Halil Kastrati nderohet me “Çmimin e Mirësisë” nga Erdogan

DIASPORA