...
Luizi-696x393-1
Kaq para fiton Luizi vetëm për një postim në Instagram

Trend

...
parking tetove
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkimit zonal
Autobuset_udhetaret-780x470
Shoferët e linjave private: Nëse nuk ndërmerren masa, do të ndërpresim qarkullimin
tetova
Më 16 korrik nis “Vera kulturore” në Tetovë, do të zgjas deri në fund të muajit
450077920_1068184731411565_2603837634158987256_n
Ministri i Ekonomise, Besar Durmishi takim pune me ambasadorin e Francës në RMV
Moti_temperatura_larte-730x470-1
Moti i ngrohtë, Qeveria me vendim: Lirohen nga puna gratë shtatzëna dhe të moshuarit
qeveria
Së shpejti do të zgjidhet eshaloni i dytë në Qeveri, zëvendësministrat tashmë dihen, presin votimin në seancë

DIASPORA