...
IMG_5092
Hurmat – fruti me vlera të larta ushqyese
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
smoking
Studimi: Lënia e duhanit ul në mënyrë drastike rrezikun e kancerit në çdo moshë
truri
Si ta kuptoni nëse keni tepricë hekuri – çfarë i ndodh trurit dhe organizmit
larja-e-flokeve
E vërteta se sa herë duhet t’i pastroni flokët
Ushqime-alkool
Ushqimet që i konsumoni përditë, por nuk e dini që përmbajnë alkool
ikin-mjeket
Gjermania, Zvicra dhe Italia po i merr edhe mjekët nga Maqedonia
mjalti
Si ta kuptojmë që mjalta që kemi blerë është organik
Dr-Skender-Hoxha
Efekti i agjërimit të Ramazanit tek pacientët me gurë në veshka
radioterapi-onkologji-klinika-shkup
Tetovares i’u hoqën dy gjinjtë për shkak të diagnozës së rreme, 5 vite po kërkon përgjegjësi

Trend

...
IMG_9052
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë - Shkup, rrokulliset kamioni (VIDEO)
IMG_9043
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë
Sasho-Mijalkov-1
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
IMG_9038
Valixhja para komunës së Çairit, Zejdi: Nuk jam pjesë e atij skenari
IMG_9037
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor
IMG_9036
Rivotimi i të mërkurës, VLEN dhe VMRO thonë se do të marrin nga një deputet nga Fronti Evropian

DIASPORA