...
Adelina Tairi-Vellau
Trashet miqësia me maqedonë në familjen e Adelina Tahirit

Trend

Adelina Tairi-Vellau
Trashet miqësia me maqedonë në familjen e Adelina Tahirit
Micotakis
Çdo devijim prej Marrëveshjes së Prespës, do të ketë pasoja në rrugën e RMV-së drejt BE-së
izetmexhitilajm-696x473 (1)
Mexhiti: Janë përcaktuar anëtarët e grupeve negociuese nga Vlen me VMRO për qeverie e re
IMG_8826
Gruas nga Gostivari i thanë mjekët në Gjermani se do të vdes por ajo falë ndihmës suaj, sot 90% i kancerit është zhdukur!
IMG_8819
Sot nisin negociatat e grupeve të punës të VMRO-DPMNE-së dhe VLEN-it
Adelina Tairi-Vellau
Trashet miqësia me maqedonë në familjen e Adelina Tahirit
medresa-banja-luka1
Parada e moralit dhe dijes islame në Bosnjë

DIASPORA