...
No data was found

Trend

...
IMG_9118
Milloshoski: Pas negociatave me VLEN-in për formimin e qeverisë, do të hapet mundësia për bisedime me ZNAM-in
memeti-960x599-1-780x470-1-696x419
Sipas TV Telma: Ndalohet edhe Ixhet Memeti, anëtar i Këshillit të Prokurorëve Publikë
memeti-960x599-1-780x470-1-696x419
Ndalohet edhe Ixhet Memeti, anëtar i Këshillit të Prokurorëve Publik?!
Zgjedhjet-ne-Maqedoni-780x439-1-696x392 (1)
Rivotim në shtatë vendvotime në Maqedoni, sot votojnë të sëmurët dhe të burgosurit
IMG_9052
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë - Shkup, rrokulliset kamioni (VIDEO)
IMG_9043
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë

DIASPORA