safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Plazhi-ne-Fier
Tjetër vdekje në plazh, 60-vjeçari humbi jetën pasi pësoi infarkt në Fier
5f4a447ebb6ca
Rama flet me shifra: Është rritur numri i turistëve, këtë vit ka 25% më shumë shqiptarë nga Kosova
auto_jig1721029412-696x366
Jugu shtrenjtohet si kurrë më parë, akomodimi shkon deri në 600 euro në natë
Grida-Duma
Grida Duma nuk mbanë lotët mes emisionit, kjo është arsyeja
Untitled-design-4
Në Shqipëri lind bebja me peshën më të madhe në 10 vitet e fundit
IMG_1935
Hiqet pagesa në autostradën “Thumanë-Kashar”, radha e trafikut arrin mbi 10 km
IMG_3899-720x430
Shkurtohet rruga drejt Jonit dhe Adriatikut – hapet sot aksi rrugor Thumanë-Kashar në Shqipëri
Euro 2024 Soccer Croatia Albania
Barazimi me Kroacinë, Rama: Një Shqipëri e re, e përkushtuar me mish e me shpirt ndaj flamurit kuqezi
bajrami
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
Kosov-shqiperi
Rriten këmbimet tregtare Kosovë-Shqipëri, bien importet nga Serbia për rreth 70 %

Trend

Plazhi-ne-Fier
Tjetër vdekje në plazh, 60-vjeçari humbi jetën pasi pësoi infarkt në Fier
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës
izetmexhitilajm-696x473
Mexhiti: Kalojmë në veprim kundër kumarit!

DIASPORA