safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Tirana-1024x683
Shqipëria, e pesta në Europë për rënien më të lartë të popullsisë që nga vitet 1990
Kurti-Rama
Rama për Kurtin: Besoj se nuk e ka harruar Kanunin, as hasmi nuk nxirret nga shtëpia pa mbaruar fjalën
Edi-Rama-Kovacevski
Rama nuk kishte sukses ta bind Kovaçevskin i cili i qëndron aleancës me Vuçiqin
Edi Rama
“Po unë si kam kërkuar takim” – Edi Rama përgjigjet për “refuzimin e Kasamit”
Ballist-Morina-Edi Rama
Ballist Morina i kërkon publikisht Edi Ramës të vetëvritet (foto)
Grubi-Rama Aeroport
Artan Grubi priti Ramën në aeroport
Kurti-Rama
Rama “ia heq merakun” Kurtit, pret konfirmimin për takim
Edi Rama-Ali Ahmeti
Edi Rama nesër e viziton edhe Shkupin
ambulance-itali
Moldavja tenton disa herë të vrasë me helm bashkëshortin shqiptar

Trend

...
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  
IMG-20230914-WA0001
Tragjedia me spitalin modular, partitë opozitare shqiptare kërkojnë interpelancë për punën e prokurorit Joveski
FB_IMG_1694623572739
Artan Grubi e privatizon ndërtimin e korridoreve 8 dhe 10D
9A03C708-894F-43C4-9A19-D6D3C0A0C27C-1024x576.jpeg
Durmishi: Tetova ka zotshpije
IMG_5647-1024x630.jpeg
Salltirovski nga EVN: Me mbështetjen e institucioneve do të reduktojmë vjedhjet e energjisë elektrike

DIASPORA