Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la...

Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

June 27, 2023, 12:06

Javët e fundit, ish kryetari i Kukësit dhe afera e tij seksuale në zyrat e komunës është temë diskutimi në shumë debate që po zhvillohen në mediat e Tiranës.

Në debatin e mbrëmshëm te “Të Paekspozuarit”, gazetari i njohur Artan Hoxha deklaroi se nuk ka qenë e lehtë të krijojsh kontakt me Safet Gjicin.

Hoxha theksoi se edhe lojtarët e KF Kukësi nuk kishin mundësi të takonin Gjicin edhe pse ai ishte pronar i klubit.

Gazetari Artan Hoxha për ta bërë një paraqitje më të sakt të natyrës së ashpër të Safet Gjicit e potencoi një rast kur disa minuta para përfundimit të ndeshjes ne Vjen në ndeshjen Austria ëien – Kukesi pasiqë sulmuesi Izair Emini e goditi shtyllën dhe nuk shënoi, Gjici e ka lënë tërë skuadrën e Kukësit pa dark në Hotel Marriot pas përfundimit të ndeshjes! /tetova1/

Për më shumë, ndiqeni videon nga minuta e 52:00

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA