bbv - 1
Zhaklin pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e përdhunuar
Ahengu Band-Besir Ismaili
Besir Ismaili & Ahengu Band po vijn me hitin më të ri “Mos thuaj jo” (video)
kali-gazetari
Gazetari shqiptar bie nga kali (video)
luiz ejlli
Menaxheri i klubeve të natës: Luiz Ejlli kërkoi 30 mijë euro për të kënduar!
bbv - 1
Zhaklin pas vizitës në Serbi: Jam ndjerë super e përdhunuar

Trend

...
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA