Besir Ismaili & Ahengu Band po vijn me hiti...

Besir Ismaili & Ahengu Band po vijn me hitin më të ri “Mos thuaj jo” (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

July 5, 2023, 09:07

Këngëtari i mirënjohur nga Tetova Besir Ismaili & Ahengu Band ka sjellë në tregun e muzikës hitin më të ri “Mos thuaj jo”, këngë me tekst nga Besir Ismaili dhe aranzhman nga Ardian Kastrati.

Këngetari, Ismaili thotë se për këtë projekt ka bërë një punë impenjative duke dhënë më të mirën bashkë me ekipën e tij, që ky klip të jetë një Hit Veror.

Ahengu Band & Besiri, po shquhen si njëra ndër grupet më të përzgjedhura për prenzencën e tyre në mbrëmjen më të veçantë të çifteve të reja, në dasmat e tyre.

Ahengu Band & Besiri, viteve të fundit është një nga emrat më të kërkuar nëpër mbrëmje muzikore dhe ahengje familjare.

Janë pjesëmarës në shumë ahengje familjare në trevat shqiptare si në Maqedoni e Kosovë.

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
bujar-osmani-1
"Bujar Osmani është takuar me Gruevskin, bisedohet për kthimin e tij në Maqedoni"
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!

DIASPORA