Gazetari shqiptar bie nga kali (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

June 27, 2023, 11:06

Eni Shehun duket se këto kohë po e ndjekin incidentet nga pas, teksa pas karriges që “e la në baltë” në studion e Top Albania Radio, tashmë është përballur me një tjetër situatë të vështirë, këtë herë gjatë xhirimeve të “Pushime On Top”.

Sezoni i ri i emisionit veror ka nisur zyrtarisht, teksa sic është bërë me dije në krah të Enit do të jetë Lei Kraja, ndërkohë që në rrjetet sociale po qarkullon edhe një video nga puntata e parë e programit, ku moderatori pëson një incident jo edhe aq të lehtë.

Kështu, teksa xhironte bashkë me Lein në zonën e Shelegurit dhe ishin duke bërë xhiro me kuaj, madje po vraponin me to, në një moment kafsha është trembur nga droni dhe ka devijuar, duke mos kursyer aspak Enin, i cili nuk mundi ta kontrollojë dhe rrëzohet.

Fatmirësisht nuk ka pasur dëmtime të rënda, duke shmangur një ngjarje që mund të kishte qenë edhe e rëndë, nga mënyra se si ra, megjithatë i bëjmë thirrje Enit të ketë pak më shumë kujdes, të paktën ta cojë “Pushime On Top” deri në fund të sezonit.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA