OJQ Kodra Freeriders me kërkesë deri tek NPK Te...

OJQ Kodra Freeriders me kërkesë deri tek NPK Tetova

Autori

Autori

Portali Tetova

February 6, 2023, 12:02

Të nderuar, kjo kërkes nuk është një kërkesë për të sulmuar njërin apo lavdëruar tjetrin!

Kjo kërkesë është shumë modeste nga ana e OJQ “Kodra Freeriders” ndaj NPK Tetova dhe organeve kompetente, për të marë masa sa me të shpejta dhe për të pastruar këtë grumbull hedhurinash!

Duke marë parasysh fluksin e vizitorëve në Kodrën e Diellit, nuk do mend se kontonjerët e hedhurinave mbushen në kohë rekorde, e sidomos në fund javë!

Andaj ne kerkojmë që të rritet intenziteti i grumbullimit të hedhurinave, dhe kjo pamje negative te mos i mirëpret tani e tutje vizitorët në ski qendren tonë!

Me plotë sinqeritet dhe pa asnjë prapavi, Kodrafreeriders.
Ju faleminderit per mirëkuptimin.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
laporta
Laporta mes lotësh pas akuzave për korrupsion ndaj Barçës
guardiola
Guardiola: Nuk jam trajneri i Realit që të premtoj Champions
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA