Zjarr në qendrën tregtare në Tetovë (Video)

Zjarr në qendrën tregtare në Tetovë (Video)

January 6, 2023, 03:01

Pasditen e sotme rreth orës 15 ka shpërthyer një zjarr në qendrën e re tregtare në Tetovë, transmeton Portalb.mk.

Zjarri është vënë në kontroll nga zjarrfikësit e Tetovës ndërsa nuk ka të raportuar për të lënduar.

Sipas informatave të para, deri më tani raportohet një shitore është djegur ndërsa dy të tjera janë dëmtuar.

Sektori për Punë të Brendshme i Tetovës është në terren dhe aktualisht po hetohen shkaqet të cilat kanë dërguar deri në shpërthimin e zjarrit.

Lajmi do të përditësohet…

https://www.facebook.com/watch/?v=2171982062993491

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA