azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
taravari-qeveri1
ASH-ja me njërën këmbë në Qeveri
Aleks-Vishaj
Humbi lojën kundër arabit, Tik Tokeri Aleks Vishaj djeg veturën e mbi 100 mijë eurove (video)
Kreshnik-Bekteshi
Bekteshi: Mos e lidhni BDI-në me paratë ruse
bora-moti
Nga e enjtja priten të reshura të borës
femijet-me-celular
Suksesi akademik i fëmijëve varet nga koha që kalojnë para ekraneve, thotë studimi
MASH-Zvicra
MASH memorandum bashkëpunimi me Ambasadën e Zvicerane për projekt me vlerë gati 6 milionë franga zvicerane
Taravari-qeveri
Ja çka deklaroi Taravari para takimit me Kovaçevskin
Gjykimi_Spitali_tetove
Sot dëshmojnë mjekët dhe familjarët e viktimave në Spitalin modular
Arben-Taravari-ASH
Sot takimi me Kovaçevskin, Taravari mbledh strukturat e partisë
Kasami-Rafiz-Autobusa
Tetova Transport milona denarë në humbje, komuna do ta ndihmoj! (video)

Trend

Adnan-Azizi
Zyrtare, do të ketë votim në Llërcë, Fronti Evropian rrezikon një deputet
7A9DF475-AB1F-46E6-A910-75DC679BAD0D-696x392 (1)
Gjykata Administrative e Maqedonisë refuzon 6 ankesa të Frontit Evropian
policia-mk-780x439-1-696x392
I punësuari në MPB – Shkup kapet me ryshfet prej 12.500 eurove
IMG_3698
Ekskluzive: Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë
Screenshot_20240518_113230_Chrome
Koxhaxhiku: Do ta udhëheq seancën konstituive
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA