azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
Mundesit-termeti
Vetëm hoteli ynë mbeti në këmbë - Ekipi i mundjes i Kosovës i shpëton tërmetit në Turqi
Taravari-Kovacevski1
Bisedimet për qeverinë, ASH do të preferonte që Alternativa të mos largohet nga pushteti
nafta-1
Nga mesnata përsëri do të kemi ulje të çmime të naftës
Odri-Era
Era e fuqishme, 100 shtëpi në fshatin Odri s’kanë rrymë (video)
Taravari-Kurti-scaled
ASH përkrah kushtet e paraqitura nga Kurti në kuadër të dialogut Kosovë-Serbi
mbeturinat-Kodra-e-Diellit
OJQ Kodra Freeriders me kërkesë deri tek NPK Tetova
termeti-turqi10
MPJ: Dy studentë nga Maqedonia janë lënduar si pasojë e tërmetit në Turqi
termeti-Hatay
Një ekip i tërë nën rrënoja, apel për ndihmë për të nxjerrë gjallë volejbollistet (foto)
termeti7.7-Turqi
S’ka qetësi për Turqinë, goditet nga një tjetër tërmet 7.7 ballë
Big-Brother-VIP
Testi i inteligjencës apo shpërfaqja e injorancës?

Trend

Adnan-Azizi
Zyrtare, do të ketë votim në Llërcë, Fronti Evropian rrezikon një deputet
7A9DF475-AB1F-46E6-A910-75DC679BAD0D-696x392 (1)
Gjykata Administrative e Maqedonisë refuzon 6 ankesa të Frontit Evropian
policia-mk-780x439-1-696x392
I punësuari në MPB – Shkup kapet me ryshfet prej 12.500 eurove
IMG_3698
Ekskluzive: Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë
Screenshot_20240518_113230_Chrome
Koxhaxhiku: Do ta udhëheq seancën konstituive
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA