728 x 94
IMG_6910
Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, eskavatorin e nget Bilall Kasami
IMG_6842
Mickoski kundër idesë së Osmanit: Mundësinë për konsensus e humbe derisa ishe ministër i Jashtëm
IMG_6840
Rrihet nga një grup qytetarësh sigurimi i spitalit gjinekologjik në Çair
spitaliiii-696x529
Ministria e Shëndetësisë: Për shkak të defektit të kompresorit, një pjesë e operacioneve u shtynë për dy ditë, por jo rastet urgjente
kasami
Si ta lexojmë raportin e Freedom House, ku vlerësohet se Maqedoninë e ka kapluar korrupsioni?
IMG_6836
Mexhiti: Soravia, kazinot e lotaria më 8 maj marrin fund
ethaherthr
Kapet në flagrancë! Hajduti kapet në tentativë për të vjedhur bankën në Shkup
bujarosmani-696x415
Osmani me plan për mbrojtjen e mjedisit: Bord që do t’u bëjë skrining ligjeve për ndikimin e tyre ndaj natyrës
rasadisht-viktima
Te shtetasi i Austrisë që ndërroi jetë në Rasadisht është gjetur edhe një çantë me shumë para
IMG_6829
Policia bastis burgun e Idrizovës!
efgwegwergewrer
Taravari: Me dy pikat kyçe të programit synojmë integrimin e Maqedonisë së Veriut në rajon dhe Evropë

Trend

IMG_6854
Informacionet zyrtare për krismat e mbrëmshme në Tetovë!
KSHZ-Maqedoni
Refuzohet kërkesa që fleta e votimit të jetë në dy gjuhë në tërë vendin
stevo-696x429
Pendarovski: Nëse anulohet Marrëveshja e Prespës, nuk do të jemi më anëtarë të NATO-s
ddddddd
Fronti Europian hapi shtabin komunal zgjedhor në Strugë
420736047_807260058103849_4861726751723957370_n
Sot bëhet prezantim i projektit të ri të Stadiumit të qytetit në Tetovë
IMG_6946
Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e stadiumit/ Ajdini: Mbetemi të përkushtuar ndaj Tetovës
IMG_6941
Mbyllen tragjikisht pushimet për muajin e Ramazanit, 1 viktimë e dhjetëra të bllokuar në ajër nga rrëzimi i teleferikut në Turqi
IMG_6940
Në RMV ka tre avionë për shuarjen e zjarreve, por vetëm një pilot
IMG_6938
Mexhiti: Shokët e Gruevskit dhe dostat e Menduh Thaçit në panik nga humbja
Казино Аврора Зеркало
Для российской мобильной ОС "Аврора" хотят начать разрабатывать игры Компьютерные и мобильные игры

DIASPORA