Autori

Autori

Tetovarja

5 months

Kur vjen puna për të gjetur venbanimin e përsosur, ju meritoni asgjë më pak se më të mirën. Dhe kjo është pikërisht ajo që do të merrni me Al Trade – kompania lider e ndërtimit në industri. Me një reputacion për përsosmëri dhe një përkushtim ndaj cilësisë, Al Trade është zgjedhja e qartë për këdo në treg për një banesë të re.

Çdo hapësirë e ndërtuar nga Al Trade është më shumë se një vend për të pushuar kokën gjatë natës. Banesat e tyre janë vende që pasqyrojnë personalitetin, stilin dhe aspiratat e secilit banor veç e veç.

Hapsirë e rezervuar për reklama

received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar

KRYESORE

Puno online me ne!

DIASPORA