...
IMG_6485
Dështon ekstradimi i Sheval Muaremit, bosi nga Gërçeci, pas arrestimit lihet i lirë në Dubai

Trend

...
Sasho-Mijalkov-1
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
IMG_9038
Valixhja para komunës së Çairit, Zejdi: Nuk jam pjesë e atij skenari
IMG_9037
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor
IMG_9036
Rivotimi i të mërkurës, VLEN dhe VMRO thonë se do të marrin nga një deputet nga Fronti Evropian
IMG_9034
Zjarrfikësit ankohen për paga të ulëta
derivate-768x461 (1)
Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

DIASPORA