Tetovë, dy nxënës përgatitën listë me përmbajtj...

Tetovë, dy nxënës përgatitën listë me përmbajtje kërcënuese

Autori

Autori

Portali Tetova

May 10, 2023, 02:05

Një nxënës 11 vjeçar dhe poashtu një nxënëse 11 vjeçare, nga një shkollë fillore në qytetin e Tetovës, ditë më parë kishin lënë një list me emrat e nxënësve në toaletin e shkollës.

Në këtë listë krahas emrave kishte edhe përmbajtje kërcënuese ndaj tyre.

Kësisoji, gjatë ditës së sotme është zhvilluar bidesë me dy nxënësit, në praninë e prindërve të tyre, psikologut dhe pedagogut.

Nga Sektori për Punë të Brendëshme në Tetovë njoftojnë se paraprakisht ka patur një denoncim në polici për këtë veprim të fëmijëve.

 

Është njoftuar qendra për punë sociale dhe prokurori publik, ndërsa janë marrë edhe hapa për zbardhjen e plotë të këtij rasti. TV KOHA

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
enver.jpeg
Shuhet nga jeta Enver Sulejmani nga Tetova, patrioti dhe njeriu që ia kushtoi jetën futbollit
Messi-termeti
Argjentina premton tërheqjen e fanellës ikonë të Messit me numër 10
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
IMG_3953
Gordana Siljanovska Davkova sërish dëshiron të jetë kandidate për president të shtetit nga radhët e VMRO-së
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)
1681670161_maxresdefault
“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion

DIASPORA