728 x 94
IMG_6910
Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, eskavatorin e nget Bilall Kasami
Mergimi-Ndarja
Pamjet e viteve 70' dhe 80' që po përsëriten
Alternativa-ASH
Alternativa: Nuk kemi nevojë që të negociojmë me ASH-në, ai që ka hall le të lirojë resorët
Kodra-e-Diellit-veturat
Dje në Kodrën e Diellit ka pasur deri 10 mijë automjete
nafta1
Pas mesnate çmime më të shtrenjta të naftës dhe benzinës
Vuciq-780x470-1
Vuçiq e ka informuar partinë e tij se do të jap dorëheqje
IMG-20230123-WA0013
Maqedonia e Veriut vazhdon skriningun bilateral me Komisionin Evropian
ASH-Kuvendi
Kryesia e re e ASH-së akoma nuk ka caktuar ekipin negociues për bisedime për kyqje në Qeveri
Lazim-Destani-Skenderaj
Lazim Destani solidarizohet me familjet e dëmtuara nga përmbytjet në Kosovë
Kodra-e-Diellit
Në Kodër të Diellit 60 centimetra borë, në Mavrovë vetëm 10 centimetër

Trend

IMG_6854
Informacionet zyrtare për krismat e mbrëmshme në Tetovë!
KSHZ-Maqedoni
Refuzohet kërkesa që fleta e votimit të jetë në dy gjuhë në tërë vendin
stevo-696x429
Pendarovski: Nëse anulohet Marrëveshja e Prespës, nuk do të jemi më anëtarë të NATO-s
ddddddd
Fronti Europian hapi shtabin komunal zgjedhor në Strugë
420736047_807260058103849_4861726751723957370_n
Sot bëhet prezantim i projektit të ri të Stadiumit të qytetit në Tetovë
IMG_6941
Mbyllen tragjikisht pushimet për muajin e Ramazanit, 1 viktimë e dhjetëra të bllokuar në ajër nga rrëzimi i teleferikut në Turqi
IMG_6940
Në RMV ka tre avionë për shuarjen e zjarreve, por vetëm një pilot
IMG_6938
Mexhiti: Shokët e Gruevskit dhe dostat e Menduh Thaçit në panik nga humbja
Казино Аврора Зеркало
Для российской мобильной ОС "Аврора" хотят начать разрабатывать игры Компьютерные и мобильные игры
IMG_6910
Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, eskavatorin e nget Bilall Kasami

DIASPORA