IMG_7642
Bujar Osmani shpall fitore të thellë ndaj Arben Taravarit
grubi-mickoski
Grubi ia mbylli gojën VMRO-së
Qente_Endacak
Tetovarët në hall të madh nga qentë endacak, Komuna e pafuqishme për zgjidhjen e problemit
grubi-mickoski
Grubi sfidon VMRO-në me ndryshimet kushtetuese
BBVip
Shifrat e çmendura/ Sa kushton një reklamë në Big Brother VIP
artan-grubi
Grubi: Izet Mexhitin gjithmonë e kam përkrahur
ASH-Qeveri
Sa deputetë ka shumica e re LSDM-BDI-ASH ?
elmi-aziri-750x430-1
Elmi Aziri: Nëse ASH-ja nuk do të hynte në Qeveri, do të ishim në zonë të pasigurt!
Lllatas-Lazarov
Llatasit i merret pasaporta, ndërsa Lazarovit i ndalohen paraqitjet publike
Pllaka-dardanus-Arian-Asllanaj
Arian Asllanaj tregon çka shkruan në pllakën që u gjet në Shkup
Taravari-Klan
Taravari: Krahu i kontrolluar nga Rusia në VMRO dëshiron të më paraqesë si radikal dhe të korruptuar

Trend

D4FF9B57-AEB2-4460-8135-8020C3FDA9F5-780x470-1-750x430
Si duhet të reagojë qytetari nëse i mohohet e drejta e votës në Maqedoninë e Veriut?
TOSHKOVSKI-730x430
Toshkovski: Gjendja e sigurisë në ditën e zgjedhjeve është stabile
Screenshot_20240424_102405_Samsung-Internet-750x430
Zgjedhjet presidenciale në RMV/ Voton Bujar Osmani: Zgjedhjet janë vendimtare për të ardhmen e vendit
ZGJ-MK-696x399
Prokurori Bajrami në orën 13:00 do t’i kumtojë informacionet fillestare për zgjedhjet nga PP në mbarë vendin
Screenshot_720
Dalje e ulët e votuesve në vendvotimin te Çerdhja e vjetër në Tetovë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA