fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
Taravari1
Taravari: A nuk është mungesë inteligjence që këtë pasuri botërore si gjuha shqipe ta quash 20%?!
Bekteshi
Bekteshi: Qytetarët nuk do të paguajnë rrymë më të shtrenjtë se tani
Gjykimi_Tetope
Përfundon gjykimi për zjarrin në spitalin modular të Tetovës, aktvendimi shpallet më 5 qershor
spb-tetove-policia
Arrestohet tetovari për sulm fizik ndaj gruas së tij
gostivar
Përleshje fizike në mes 4 personave në Gostivar
Kasami-ASH
ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve
Dacic-KFOR
“Forcat e armatosura të Serbisë në gjendje gatishmërie” – Daçiq “sulmon” KFOR-in
abdush-demiri
Demiri i reagon Taravarit: Mund ta vazhdoni dashurinë me Ali Ahmetin, Lëvizja Besa punon për organizimin e frontit opozitar
1111REDAKT.rruget-750x430-1
Në Tetovë, 40 rrugë janë njëkahëshe nga muaji i ardhshëm pritet që të fillojë zbatimi në praktikë
nafta-benzina
Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Trend

Elita-5
Kthimi i madh i Elitës 5 me këngën “Natën e mirë”
KSHZ-780x439-2
KSHZ: Dalja deri në orën 9 është 7,22 për qind, më e lartë se ajo më 8 maj
MICKO-696x438
Mickoski: Nuk ka podrume të kuqe, Ahmeti sheh fantazma
Screenshot-2024-05-22-115703-780x439-1-696x392
Banorët e Likovës fillojnë me paraqitjen e dëmeve bujqësore pas reshjeve të djeshme
-900-0-1701238447xiqos-750x375-228
IQOS të dëmshme njëjt sa duhani
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9194
Halil Kastrati nderohet me “Çmimin e Mirësisë” nga Erdogan

DIASPORA