Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
punetor-780x439-1
Mbi 6 mijë punëtorë nga Maqedonia kanë marrë leje për punë në Slloveni në vitin 2023
C421C5F4-55A9-4B77-AA82-8E7D605DC737
Aksident në Selanik, ndërron jetë një shtetase e RMV-së
IMG_0790
Ky është tetovari me dy fakultete të kryera në Danimarkë
Screenshot_21-1
Shpëtohen dy pushueset nga Kosova në plazhin e Shëngjinit
448890378_1011553723668320_4998173239729149022_n
Taravari: Nga dita e parë si ministër i Shëndetësisë do t’i shkarkoj të gjithë drejtorët ekonomik nga klinika
95F72205-9132-40FE-95F5-EA3ECB6BE36D-696x450
Nesër fillon seanca kuvendare për zgjedhjen e qeverisë në RMV
448131105_1647301509376660_2678737847964543419_n
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike
VLEN_Ministrat-780x470 (1)
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
448525728_1394172084588973_9146844060359716653_n
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
gjarpri
Shkup, regjistrohet rasti i parë i kafshimit nga gjarpëri

Trend

Kuvend-696x437
Ndërroi jetë ish deputeti në Kuvendin e Maqedonisë, bie nga kulmi i shtëpisë së tij (Foto)
Kuvendi_07-730x470-1
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
mpj-1-1-1-1-1
Qytetarët e RMV të largohen nga Libani për shkak të përkeqësimit të situatës së sigurisë, apelon MPJ
autobus-privat-shkup
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë në Shkup, shkak borxhet ndaj tyre
bejxhan
Micevski i VMRO-së ftoi deputetët turq t’i bashkëngjiten qeverisë, Bejxhan Iljaz: Jemi pjesë e Frontit Evropian
Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
IMG_0889
Përmbytet Spitali i Tetovës
FB8A93BE-69E3-4D97-914E-FC60DBE46085-1024x617
EVN do të ndërpret energjinë elektrike në Tetovë për shkak të rrezikut nga goditjet elektrike pas motit të keq
DE433DFE-8C6D-4421-9991-BB9A5E35D676-1024x593
Ndërroi jetë Isuf Kadriu, zëvendëskryeredaktori i TV ALSAT
IMG_0871
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
IMG_0851
Taravari: Prej sot s’ka votues dhe jovotues, por ka nënshtetas për të cilët do të punojmë maksimalisht dhe njësoj

DIASPORA