“Fola me vjehrrën në telefon e më tha që Alma është…”, motra tregon bisedën me nënën e Erdgysit: I gjeti foto e mesazhe

Autori

Autori

Portali Tetova

May 7, 2024, 01:05

Motra e Almës, Genta në një intervistë për Top News, tregoi se Alma ishte “xhelozia që kishte për bashkëshortin ia kishte ngrënë shpirtin”.

Nuk ishte qetë pasi Erdgysi e bullizonte dhe ofendonte gjatë gjithë kohës dhe i thoshte të largohej nga shtëpia pasi do sillte një grua tjetër.

Motra e Almës: Alma i ka gjetur foto, mesazhe, video që ky kishte në telefon. Ia ka parë të gjitha Alma. Këto janë të gjitha me fakte të vërteta. Jam shumë e bindur në këto që them dhe jam shumë e bindur. Motra ime ka pasur gjithmonë sherre me burrin, shkaku ka qenë xhelozia. Ajo ishte e lidhur me mua dhe më tregonte mua. Xhelozia ia ka ngrënë shpirtin sepse e ka dashur jashtë mase burrin e vetë dhe donte të plakeshe me të. Në fillimet e tyre kanë shkuar mirë dhe kanë qenë të lumtur, deri në momentin që ai u lidh me një vajzë tjetër, aty mori fund. Kanë qenë veç në shtëpi, motra më ka treguar se ai e ofendonte dhe e bullizonte me fjalët më të rënda. I ka thënë “ik, largohu nga shtëpia se nuk i dihet, mund të vijë dita që ta marr atë tjetrën dhe ta sjell në shtëpi”.

Më vjen keq edhe për vjehrrën. Kam pasur një telefonatë me vjehrrën dhe më tha që Alma është fajtore. I kam thënë për çfarë arsye është fajtore? Më tha sepse i kontrollon telefonin edhe ai ka qenë acarues pse Alma e bën këtë gjë. Pse duhet të bëjë fajtore motrën time, kur fajtor është djali jot se e ka gruan tek shtëpia, ka një grua të mrekullueshme, ka tre fëmijë të bukur tek shtëpia dhe bën diçka tjetër.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA