“Treni Bullgar” në Likovë, Demiri kërkon përgjegjësi

Autori

Autori

Portali Tetova

May 6, 2024, 01:05

Anëtari i KSHZ-së, Abdush Demiri kërkon përgjegjësi ndaj anëtarëve të vendvotimit 1112/1 në Likovë, shkruan Alsat.

“Kërkoj nga shërbimi juridik i KSHZ-së të vërtetoj nëse me prishjen e votimit dhe shkarkimin e anëtarëve të vendvotimit nr. 1112/1 në Komunën e Likovës plotësohen kushtet për ngritjen e procedurës në pajtueshmëri me nenin 177-b të Kodit Zgjedhor. Nëse plotësohen kushtet në përputhje me nenin 177-b të Kodit Zgjedhor kërkoj nga që KSHZ të ngrit procedurë ndaj anëtarëve të shkarkuar të vendvotimit nr.1112/1”, thuhet në reag.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA