IMG_7642
Bujar Osmani shpall fitore të thellë ndaj Arben Taravarit
IZET-MEXHITI
Mexhiti i vendosur: S’e votoj shumicën e re parlamentare
Vucic-Asociacioni
Vuçiqi – Borrellit: Në Bruksel vij të flas vetëm pas Asociacionit
Bilall-Ndihma
Tetovarët janë mobilizuar për të ndihmuar zonat e prekura nga tërmeti në Turqi dhe Siri
librazhd-termeti
A ka lidhje tërmeti në Shqipëri me atë në Turqi? Përgjigjet sizmiologu
Grupi-Zjarit-Hasanbeg
Pavarsisht paralajmërimit të Ahmetit, Grupi i Zjarrit vazhdon tubimet me llogon e BDI-së
Anti-Bixhoz
Lëvizja Anti-Bixhoz: Kërkojmë mbyllje të kazinove dhe bastoreve si në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO)
termet
Lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra në Librazhd
shpetimi-termeti
Shpëtohet i riu 64 orë pas tërmetit, zbulohet mesazhi që la në mur: Mos e humb shpresën
rahje-kafiteri
Rrihet kamarierja në Tetovë pasi refuzojë ta shërbej personin që e ka ngacmuar!
Pike-Clara
Në përpjekje për t’ju fshehur paparacëve, Clara përplaset me tabelën, Pique ia plas të qeshurës

Trend

D4FF9B57-AEB2-4460-8135-8020C3FDA9F5-780x470-1-750x430
Si duhet të reagojë qytetari nëse i mohohet e drejta e votës në Maqedoninë e Veriut?
TOSHKOVSKI-730x430
Toshkovski: Gjendja e sigurisë në ditën e zgjedhjeve është stabile
Screenshot_20240424_102405_Samsung-Internet-750x430
Zgjedhjet presidenciale në RMV/ Voton Bujar Osmani: Zgjedhjet janë vendimtare për të ardhmen e vendit
ZGJ-MK-696x399
Prokurori Bajrami në orën 13:00 do t’i kumtojë informacionet fillestare për zgjedhjet nga PP në mbarë vendin
Screenshot_720
Dalje e ulët e votuesve në vendvotimin te Çerdhja e vjetër në Tetovë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA