gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
ndertuesi-turqi
Nuk iu shemb asnjë pallat, shpërthen ndërtuesi turk: Para tërmetit më vunë gjobë se ishin të shëmtuara (video)
McGonigal-Edi-Rama
Media amerikane zbulon skandalin: Si shantazhoi McGonigal biznesmenët shqiptarë
zeqirija-ibrahimi
Ibrahimi provokon ASH-në: Ishin 64, janë 64 por dallimi është se ky i dyti shpëton Artan Grubin
Mexhiti-Ahmeti-Koxhaxhiku
Mexhiti nuk merr pjesë në koordinimin e deputetëve me Ahmetin, Koxhaxhiku po!
Hristijan-Mickoski
Mickoski: Të mos lejojmë që Ali Ahmeti dhe Edi Rama ta shtyejnë vendin drejt ferrit
termet
Tërmet në Rumani, dridhjet ndihen edhe në Maqedoni!
kovacevski
Kovaçevski: Shumica është stabile – riformatimi kalon me mbi 64 vota
erdogan-termeti
Erdogan: Mbi 8,000 njerëz u nxorën të gjallë nga rrënojat e tërmetit
femijet-termet
Kush po i mbron fëmijët nën gërmadha? Gjendet i qeshur dhe i shëndetshëm foshnja
kasami-kamiona
Kasami: Sot në mëngjes janë nisur dy kamionë me ndihma për të prekurit nga tërmeti

Trend

...
IMG_0412-800x534
Kurti ndahet baras në shah me mjeshtrin i cili e mposhti Kasparovin
gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Arafat
Haxhinjtë vazhdojnë udhëtimin shpirtëror me vizitën në malin Arafat
lsdm-4-1-750x430-1-1
Kandidatët e LSDM-së prezantojnë programet e tyre
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
IMG_0379
Kurban Bajrami, qytetarët ankohen për çmimet e larta

DIASPORA