azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
abdush-demiri
Demiri i reagon Taravarit: Mund ta vazhdoni dashurinë me Ali Ahmetin, Lëvizja Besa punon për organizimin e frontit opozitar
1111REDAKT.rruget-750x430-1
Në Tetovë, 40 rrugë janë njëkahëshe nga muaji i ardhshëm pritet që të fillojë zbatimi në praktikë
nafta-benzina
Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës
Vojska-Srbije
Ushtria serbe urdhërohet për një lëvizje urgjente në drejtim të vijës administrative me Kosovën
zvecan-serb
Të shtëna armësh para Komunës në Zveçan në Veri të Kosovës
duhani-cigare
Gjysma e popullsisë së rritur në Maqedoni pinë cigare
gostivar
Në Gostivar, një 47 vjeçar abuzon seksualisht me mbesën
Kasami-Gashi
Kasami dhe Gashi hedhin hapin e parë në krijimin e frontit opozitar, nënshkruhet deklarata politike për bashkëpunim
Fatmir-Mexhiti
Mexhiti: 1,000 mjekë janë larguar nga Maqedonia vetëm vitin e kaluar!
incident-kufi
Përplasje me armë zjarri në kufirin Shqipëri-Kosovë!

Trend

Adnan-Azizi
Zyrtare, do të ketë votim në Llërcë, Fronti Evropian rrezikon një deputet
7A9DF475-AB1F-46E6-A910-75DC679BAD0D-696x392 (1)
Gjykata Administrative e Maqedonisë refuzon 6 ankesa të Frontit Evropian
policia-mk-780x439-1-696x392
I punësuari në MPB – Shkup kapet me ryshfet prej 12.500 eurove
IMG_3698
Ekskluzive: Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë
Screenshot_20240518_113230_Chrome
Koxhaxhiku: Do ta udhëheq seancën konstituive
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA