received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Vucic
Vuçiq: Unë e di që kokaina u gjet në Shtëpinë e Bardhë, e jo në zyre të Vulinit
Tirana-1024x683
Shqipëria, e pesta në Europë për rënien më të lartë të popullsisë që nga vitet 1990
gostivar
Një e mitur nga Gostivari sulmohet nga ish i dashuri
spb-tetove-policia
Tetovë, 35 vjeçarja denoncoi bashkëshortin për dhunë fizike
Arkiva_Zjarri
Digjet arkiva e Gjykatës Themelore në Kumanovë
biznesmeni gjerman
U zhduk në 4 korrik, biznesmeni gjerman gjendet i copëtuar në një frigorifer
nafta-benzina
Nga sonte në mesnat dizeli me çmim të ri
sulmi-veri-zvecan
I amputohet këmba ushtarit të KFOR-it që u plagos në veri të Kosovës
ali-ahmeti-750x430-1-1
“Kod” zbulon rrjetin e bizneseve të cilat lidhen me Ali Ahmetin
Bexheti-OSBE-UEJL
UEJL rrëfim i suksesshëm në konferencën e OSBE-së në Vjenë

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA